Kollégiumi Közgyűlés(ek) 2020-09-03 16:17:14

Megkezdtük a tanévet...

Nem mindennapi módon kezdődött a 2020/2021-es tanév a veszélyhelyzet miatt, ezért Kollégiumi Közgyűlésünk is rendhagyó módon történt. 17 órakor intézményünk újonnan beköltözött diákjainak tartott Bibok Róbert Igazgató Úr egy rövid tájékoztatót, melyben bemutatta a tanári kart, ismertette a Házirend fontosabb szabályait és természetesen  a veszélyhelyzet miatt bevezetett rendelkezésekre is felhívta a figyelmet. A közgyűlés végén bemutatkozott Diákönkormányzatunk elnöke, Kőrösi Sára (KJG 10.) és helyettese, Varga Flóra (KJG 10.). Este fél kilenckor egy "második" közgyűlésre került sor, amely ezúttal kollégiumunk újdonsült ÉZI-seinek szólt. Ezt a megbeszélést a klubszobában tartottuk és forgatókönyve hasonló volt a délutáni közgyűléséhez.

MINDEN KEDVES DIÁKUNKNAK SIKERES, EREDMÉNYES ÉS ÉLMÉNYEKBEN GAZDAG TANÉVET KÍVÁNUNK!

A Kollégiumi közgyűlés képeit itt, vagy a Galériában tekintheted meg.