Kollégiumi közgyűlés 2021-09-10 11:35:45

2021. szeptember 9.

Tegnap este nyolc órai kezdettel tartottuk meg közgyűlésünket, melyet Kőrösi Sára (KJG 11.) DÖK elnök nyitott meg. Bibok Róbert intézményvezető úr üdvözölte a diáksereget, bemutatta a nevelőtestület tagjait, ismertette a Házirend legfontosabb szabályait, valamint kitért az intézményben történt felújításokra is. Intézményvezető úr Kónya Ákosnak adta át a szót, aki a 2020/2021-es tanévben kiemelkedő teljesítményt nyújtott diákok neveit ismertette. Sajnos a felsorolásból kimaradt Karai Noémi (BOJG 9.) neve, aki szintén kitűnő eredménnyel zárta a tavalyi tanévet, így ezúton gratulálunk Neki is. A közgyűlés zárásaként a Magyar Máltai Szeretetszolgálat két képviselője mutatta be a szervezet kecskeméti csoportját. Az ismertető után az érdeklődők kérdéseire válaszoltak.

Minden Kedves Kollégistánknak Kellemes Tanévet Kívánunk.

A közgyűlés képeit itt, vagy a Galériában tekintheted meg.