KEDVES KOLLÉGISTA!

2022-11-15 13:23:55

Gratulálunk a sikeres felvételi eredményedhez!

A kollégiumi beköltözés időpontja:

2022. augusztus 31. szerda 14.00 – 20.00 óra között.

A kollégiumi elhelyezés egy tanévre szól. A kollégiumi szállásért a tanulók nem fizetnek térítési díjat, a szülő kötelezettsége minden tárgyhó 15. napjáig rendezni az étkezés (reggeli, ebéd, vacsora) díját.

Kedvezményes étkezést (50 %) csak érvényes dokumentumokkal igényelhető /rendszeres gyermekvédelmi határozat, MÁK-tól tartós betegségről szóló igazolás/, melynek eredeti példányát be kell mutatni. Étkezési ügyintéző: Korom Ágnes: 20/232-2692

A kollégiumi beköltözéskor a következő felszerelést kérjük:

• ágyneműhuzat és lepedő, ágynemű

• pléd, ágytakaró, amellyel az ágyat letakarja

• tisztálkodó szerek, kozmetikumok (törölköző, szappan, fogkefe, fogkrém, egészségügyi papír)

• 2-3 öltözet ruha

• 5 váltás fehérnemű

• 1 garnitúra melegítő

• fehér blúz, ing, sötét szoknya vagy nadrág (a kollégium ünnepi rendezvényeire)

• szennyes fehérnemű tárolására szolgáló külön szatyor

• vállfák, tű, cérna

• tányér, kés, villa, kanál, pohár, szalvéta, mosogatószer, szivacs, konyharuha, étkezési alátét

• műanyag ételes

• papucs és fürdőpapucs

• alapgyógyszerek: görcsoldó, láz-, fájdalomcsillapító

• csomagolópapír a szekrények polcainak befedéséhez

• diákigazolvány, TAJ kártya, lakcímkártya

• Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy saját tulajdonú elektromos főzőeszközöket (rezsók, grill-sütők, kávéfőzők stb.) az elektromos hálózat veszélyes túlterheltsége és a tűzveszély miatt a kollégiumba behozni és üzemeltetni tilos! A szobákban a falakra, bútorokra, ajtóra ragasztani szigorúan nem javallott!

Kecskemét, 2022. augusztus 03.

Üdvözlettel:

Bibok Róbert Béla

További információkért kérem, kísérjék figyelemmel a weboldalunkat:

www.tancsicskollegium.hu