Vendégünk volt az MCC kecskeméti központja

2023-01-27 10:15:06

2023. január 23.

Az MCC (Mathias Corvinus Collegium) a Kárpát-medence legjelentősebb tehetséggondozó intézménye, ami a hagyományos közoktatást egészíti ki egyedülálló tanulási lehetőségekkel, programokkal. A Középiskolás Program az országban egyedülálló módon ingyenes online társadalomtudományi képzést kínál olyan 9-től 12. évfolyamos, motivált fiatalok számára, akik az átlagnál olvasottabbak, tájékozottabbak szeretnének lenni és érdeklődnek a XX. és a XXI. század legfontosabb társadalmi, gazdasági, közéleti eseményei iránt.

A Középiskolás Program célja, hogy a középiskolai tananyagot kiegészítve segítse a pályaválasztást, felkészítse a diákokat a sikeres továbbtanulásra, és kezdő támogatást nyújtson egy hosszabb távú karrierút tervezéséhez is.

A Programhoz való csatlakozáshoz országosan kiemelt jelentkezési időszak van 2023. január 31-ig. Így toborzó jelleggel látogatott el hozzánk a kecskeméti központ vezetője, Kovács Anita és lelkes munkatársa, Újvári Fanni.

Ezúton is köszönjük, hogy intézményünk felé kitüntetett figyelmet fordítanak.

A toborzás képeit itt, vagy a Galériában tekintheted meg.