Pályaorientációs Napok

2022-11-22 09:52:01

2022. november 14., 15., 21.

Három előadásra invitáltuk diákjainkat az idei Pályaorientációs Napokon. November 14-én Szabó Györgyi, hivatali főtanácsos volt a vendégünk, aki a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Munkaügyi és Munkavédelmi Főosztályáról érkezett hozzánk és egy interaktív foglalkozás keretében pályaorientációs és önismereti kérdőívek kitöltésében, kiértékelésében és megbeszélésében segítette az érdeklődőket. November 15-én szintén Szabó Györgyit üdvözölhettük körünkben és álláskeresési technikákról tartott előadást, melyben hasznos tanácsokat kaphattunk például arról, hogy hogyan kell önéletrajzot, vagy motivációs levelet írni. November 21-én a Neumann János Egyetem képzéseiről tartott előadást Kiss Réka, végzős hallgató és Hörcsök Csaba, pályaorientációs kapcsolattartó.

Köszönjük meghívott előadóinknak, hogy elfogadták meghívásunkat, Gyovai Sándor tanár úrnak pedig a rendezvénysorozat megszervezését.

A Pályaorientációs Napok előadásairól készült képeket itt, vagy a Galériában tekintheted meg.